פולריטי הומצאה על ידי ד״ר רנדולף סטון (1890-1981) אשר היה אוסטיופת ולמד במשך שנים רבות את תורת האיורוודה.


השיטה מתבססת על התפיסה שכל אלמנט בעולם משלב בתוכו קטבים שלילים וחיוביים ומרכז אחד נטרלי. האינטרקציה בין שלושת הכוחות הללו יוצרת כל תנועה בעולם והיא הבסיס לכל תופעה בעולם, בינהם גם חולי ובריאות.
 

כל אנרגיה יוצאת מן המקור ,the source, וחוזרת אליו בחזרה. הדבר קורה על ידי תנועה מתמדת בעזרת קטבים אלו. בדיוק כמו מעגל חשמלי הנע בין קטבים חיוביים ושלילים כך גם מתנהלת האנרגיה בגופנו בתוך כל תא ותא, בתוך כל איבר ובתוך הגוף כולו.
התנועה בן הקטבים עוברת דרך חמשת האלמנטים: אוויר, אש, מים אדמה ואתר. אלמנטים אלו משפיעים ומושפעים ממצבנו הנפשי הפיזי והרוחני, וניתנים לתיעול ושינוי בזמן טיפול ומחוצה לו.
בהתבסס על תפיסה הזו, ניתן לראות כי הטיפול בפולריטי יכול לייצר את הקשר בין הגוף הנפש והרוח. הדבר יבוא לידי ביטוי ביחסינו עם עצמנו, עם הקרובים לנו ועם העולם המקיף אותנו.

הטיפול עוזר לזרימה אנרגטית חלקה יותר כבסיס לבריאות טובה. בכל הרמות, הפיזיות, הנפשיות והרוחניות.

 

כיצד נראה טיפול?
הטיפול בדרך כלל אורך כ- 60 דקות. הוא מתקיים בלבוש מלא וכולל שיח, מגע רך, נענוע ומגע נקודתי ספציפי.
המטפל תומך בגילוי מודעות עצמית, הוא מייצג את האנרגיה הניטרלית ושם בכדי להיות נוכח בתהליך ההשתנות הטבעית של הגוף שכל מגע מייצר בו. 

כמו כשזורקים אבן בנהר, זרימתו משתנה.
כך גם המגע הפיזי משנה את זרימת האנרגיה בגוף וזרמי תודעה שונים נכנסים למודעות. חלומות, תחושות, זכרונ
ות ומחשבות שהיו מאוחסנים במקומות שונים ברקמות  הגוף ואפילו לא ידענו על קיומם פתאום עולים אל פני השטח. המטפל נמצא שם בכדי להיות בתשומת לב ובתקשורת למה שהגוף והנשמה אומרים.

ישנם טיפולים שהם רק מילוליים וישנם טיפולים שהם רק פיזיים אך רוב הטיפולים נמצאים על הטווח שבין לבין והדבר משתנה ממטופל למטופל ומצרכיו באותה נקודת זמן ספציפית.

 

0504777745             michalbarneabd@gmail.com